sob. Cze 12th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Buciki dla dzieci – wygoda od pierwszego kroczenia

2 min read
Dzieci

Ortopedzi od zawsze przekonują, że najlepiej stopa kształtuje się, gdy maluch pierwsze swoje kroki stawia bosymi stopami. Jednak nadchodzi moment, kiedy gołe, pulchne stopki muszą zaprzyjaźnić się z butami. Od pewnego czasu pierwsze buciki dla dzieci nazywane są roczkami. Wśród roczków są buty na każdą porę roku. Zarówno sandałki, półbuty, jak i balerinki.

PIERWSZE BUTY EMEL, CZYLI ROCZKI W DOBRYM GUŚCIE

Poza tym, że pierwsze buty Emel są po prostu małymi cackami, od których ciężko oderwać wzrok, to spełniają wszelkie normy zapewniające prawidłowy rozwój i wzrost stopy. Mają usztywniane zapiętki, są szerokie w palcach, nie krępują stopy dziecka i są lekkie. Pierwsze buty Emel mają profilowane amortyzujące wstrząsy podeszwy, zaprojektowane tak, aby but był wygodny i zapewniał prawidłowe ułożenie stopy. To że pierwsze buty Emel są doskonałym wyborem to nie tylko frazes – zanim buty są dostępne w sprzedaży, testuje się je, a gdy pomyślnie przejdą wszelkie badania, dopiero wtedy trafiają na rynek.

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Oczywiście względy zdrowotne są priorytetem przy zakupie dziecięcych bucików. Pierwsze buty Emel posiadają certyfikat „Zdrowa Stopa”, który jest gwarantem tego, że obuwie pod tym względem będzie spełniało wszelkie wymogi. Niepowtarzalny design i estetyka szytych ręcznie pierwszych butów Emel to także kolejny powód, który sprawia, że obuwie tej firmy wybierane jest przez rodziców zarówno dla dzieci, które zaczynają dopiero chodzić, jak i dla tych, które tę sztukę opanowały do perfekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *