sob. Cze 12th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Jakie buty na zmianę do przedszkola?

1 min read
Buty dla dzieci

Na pewno takie, które zapewnią dziecku komfort i sprawią, że stopa nie będzie się pocić. Maluch będzie przecież chodził w nich przez ładnych parę godzin. Poza tym dobrze, żeby obuwie na zmianę nie sprawiało dziecku trudności przy zakładaniu i zdejmowaniu – dlatego ważna jest kwestia zapięcia.

SANDAŁKI BEFADO – NIE TYLKO NA DWÓR

Wszystkie wymienione wyżej warunki dobrego obuwia na zmianę spełniają sandałki Befado. Obuwie to znakomicie sprawdza się zarówno podczas spacerów, jak i jako wygodne oraz bezproblemowe buty na zmianę. Nic dziwnego… sandałki Befado, jak i inne fasony butów tej firmy, są produkowane z największą starannością – 90-letnia historia, która stoi za firmą i certyfikat „Zdrowa Stopa” to chyba najlepsza rekomendacja.

BUTY DLA DZIEWCZYNKI I CHŁOPCA

Sandałki Befado, te które mogą być używane również jako obuwie do chodzenia w przedszkolu, są uszyte z tkanin zapewniających odpowiednią wentylację stopy, ale jednocześnie usztywnionych i gwarantujących stopie stabilność. Zapięcia sandałków Befado nie sprawią trudności maluchom – do wyboru są albo łatwe w obsłudze klamerki, albo szerokie rzepy. Sandałki Befado przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Wśród wzorów na materiale są motylki, kwiatki oraz jednorożce, a także wyścigówki, futbolowe piłki i dinozaury. Poza tym należy pamiętać, że sandałki Befado znakomicie sprawdzają się także na dworze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *