wt. Mar 9th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Kapcie dla najmłodszych

2 min read
Dzieci Przedszkole

Po beztroskim hasaniu boso czy też w skarpetach antypoślizgowych przychodzi czas, kiedy dziecko musi zmierzyć się z pierwszymi butami. Często są to tzw. kapcie, jednak nie chodzi tu o bezkształtne buty, które nie zapewniają stabilizacji stopie, ale o tekstylne buciki na często antypoślizgowej podeszwie nadające się nie tylko do chodzenia w domu, żłobku, przedszkolu czy szkole, ale także znakomicie sprawdzające się na dworze podczas suchej i ciepłej pogody.

REN BUT – KAPCIE PRZYJAZNE STOPOM

Firma Ren But kapcie produkuje od 20 lat. Dzięki temu wytwarzane obuwie, także to tekstylne, jest poparte solidnym doświadczeniem. Kapcie tej firmy są obuwiem bardzo często wybieranym przez rodziców, którym zależy na tym, aby stopy ich pociech prawidłowo się rozwijały i aby chodzenie (co jest ważne, zwłaszcza gdy dziecko doskonali dopiero tę sztukę) sprawiało przyjemność. Jakie są jednak konkretne powody, dla których warto postawić na opcję: Ren But kapcie? Oto kluczowe z nich:

  • usztywnione elementy zapewniające prawidłowy rozwój stopy i nie powodujące np. koślawienia jej
  • skórzane wkładki (wyprofilowane, z jonami srebra, antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i neutralizujące nieprzyjemny zapach); wkładki także doskonale amortyzują wstrząsy, a także stabilizują prawidłową postawę
  • wysokiej jakości materiały zapewniające odpowiednią wentylację stopy i komfort termiczny
  • solidne, ale lekkie podeszwy odporne na mechaniczne uszkodzenia.

To jednak nie wszystko. Ren But kapcie szyje, nie tylko mając na względzie aspekty zdrowotne – firma może się poszczycić tym, że jej wyroby mają certyfikat „Zdrowa Stopa”– ale także biorąc pod uwagę komfort oraz… gust najmłodszych. Ren But to kapcie kolorowe – materiały często mają wzory zwierzątek, samochodów etc., a rzepy są przyozdobione kwiatuszkami czy też motylkami. W ofercie Ren But kapcie znajdują się wzory i barwy, które przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Jeśli chodzi o zapięcia tekstylnych bucików, producenci zadbali o to, by dziecko nie miało z nimi problemów – klamerki i dobrze trzymające rzepy nie sprawią trudności najmłodszym, a jednocześnie dobrze trzymają but na stopie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *