sob. Cze 12th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Polskie buty dla dzieci – zdrowe stopy i prawidłowa postawa

2 min read
Buty Dziecko

Bycie rodzicem to nieustające ćwiczenia w sztuce wyboru. Opiekunowie dzieci od pierwszych chwil stoją na straży tego, aby ich pociechy miały do czynienia z wyrobami najwyższej jakości, czyli takimi, które nie przeszkodzą w prawidłowym rozwoju i korzystnie wpłyną na dorastanie i zdrowie pociechy. Wybory jednak nie są łatwe…

Rodzice są bombardowani ze wszystkich stron propozycjami zabawek, ubranek, bucików mającymi być z różnych powodów tymi jedynymi i niezastąpionymi. A właśnie wybór tych ostatnich często nastręcza najwięcej trudności. W tym wypadku warto postawić na polskie buty dla dzieci.

CERTYFIKAT „ZDROWA STOPA”

Ponieważ konkurencja wśród producentów polskich butów dla dzieci jest duża, czołowi z nich zadbali o to, by za bardzo dobrą jakością oferowanego obuwia stały niezbite dowody. Certyfikat „Zdrowa Stopa” z charakterystycznym znaczkiem uśmiechniętej stopki na żółtym tle to gwarancja tego, że stopa dziecka będzie się prawidłowo rozwijać, a tym samym buciki nie przyczynią się do wad postawy. Certyfikat ten jest przyznawany obuwiu dla dzieci do lat 15. Sztab fachowców takich jak: konstruktor obuwia, technolog, materiałoznawca, ortopeda, a nawet antropolog ocenia polskie buty dla dzieci i na tej podstawie przyznaje im certyfikat „Zdrowa Stopa”.

Dzięki temu, że sito jest dość gęste, rodzice mogą mieć pewność, że zakupione przez nich polskie buty dla dzieci z tym certyfikatem to najlepszy wybór. Czołowi polscy producenci butów dla dzieci to m.in.: Emel, Befado oraz Ren But.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *