sob. Cze 12th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Sandałki dla dzieci – lekkie i oddychające

2 min read
Sandały - Dziecko

Obuwie dla dzieci – niezależnie od tego, jakiego jest fasonu i na jaką porę roku przeznaczone – musi po pierwsze zapewnić dziecku komfort i stabilność chodzenia. Gdy stopy prawidłowo się rozwijają i stanowią dla całego ciała dobrą podporę, dziecko unika wad postawy. O ile półbuty kojarzą się z obuwiem, które choćby dzięki fasonowi zapewnia odpowiednią stabilizacje stopy, to producenci dbają o to, aby także inne fasony, np. sandałki, spełniały wszelkie wymogi odpowiedniego obuwia.

SANDAŁKI BEFADO – GWARANCJA JAKOŚCI

Sandałki to buty, które ma zapewnić komfort termiczny stopie w wysokich temperaturach. W przypadku tego typu obuwia dla dorosłych jest to zadanie dla producentów dosyć łatwe – sandałki mogą być bardzo wycięte i mieć na przykład tylko kilka cienkich paseczków. Takie rozwiązanie nie sprawdzi się w przypadku tego typu obuwia dla dzieci. Sandałki Befado są, mimo pewnych ograniczeń, zaprojektowane tak, że nawet podczas bardzo ciepłych letnich dni dzieci mają pełen komfort, a ich stopa nie poci się. Dzieje się tak między innymi dzięki temu, że sandałki Befado mają oddychającą podeszwę, a wierzch butów zrobiony jest z wysokiej jakości tkanin lub skór. Odpowiedni system wycięć czy też szerszych pasków w sandałkach Befado także ma wpływ na odpowiednią wentylację stopy.

Sandałki Befado, których wierzch jest wykonany z materiału, doskonale nadają się jako obuwie na zmianę na przykład do przedszkola. Dużym ich plusem jest to, że palce stopy są odkryte, dzięki czemu mają dużą swobody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *