sob. Cze 12th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Sandałki dla dzieci – pierwsze kroki w dobrym stylu

2 min read
Sandały - Dziecko

Chwile, kiedy dziecko zaczyna chodzić i stawia pierwsze kroki są dla rodziców ogromną radością. Zresztą, to samo odczucie towarzyszy także samym maluchom. Każdy kolejny krok jest czymś nowym i niezwykle fascynującym – ciekawość walczy ze strachem, a wszystko to jest okraszone zdziwieniem i uśmiechem. Krok po kroczku dzieci nabierają stopniowo pewności i nieporadne kroki zmieniają się w coraz pewniejszy marsz. Pierwsze wyjścia na dwór to duża radość, a także konieczność zakupu pierwszego obuwia.

SANDAŁKI EMEL – ZDROWIE I ESTETYKA

Wybór pierwszego obuwia jest niewątpliwie uwarunkowany porą roku, na którą przypadają inauguracyjne spacery. Jeśli jest to lato, jasnym wyborem wydają się być sandałki. Z odkrytymi palcami czy trochę bardziej zabudowane (chroniące dziecko przed stłuczeniem paluszków przy niewprawnych krokach i przed wpadaniem kamyków) albo klasyczne – z odkrytymi palcami. Sandałki Emel występują w tych dwóch fasonach w wersjach kolorystycznych, które przypadną do gustu chłopcom i dziewczynkom. Sandałki Emel to tak zwane roczki przeznaczone dla dzieci, które uczą się dopiero chodzić oraz obuwie dla dzieci nieco starszych. Każdy model sandałków Emel to para butów perfekcyjnie dopracowana także pod względem estetycznym. Kolory, wykończenia, aplikacje – buty cieszą nie tylko stopę, ale i oko.

Jakie sandałki wybrać dla dziecka?

Stopy dzieci cały czas się rozwijają i rosną, aby uniknąć wad w ich budowie, obuwie na każdą porę powinno być prawidłowo skonstruowane. Sandałki Emel posiadają certyfikat „Zdrowa Stopa”, co samo w sobie jest gwarancją tego, że dziecko będzie czuło się w nich komfortowo, a stopy będą mieć zapewnioną odpowiednią stabilizację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *