wt. Mar 9th, 2021

kidsandaly.pl

Wybierz odpowiednie buty dla swojego dziecka.

Stabilna podstawa na całe życie, czyli dziecięce stopy

2 min read
Dzieci

Ludzka stopa to skomplikowany mechanizm, który bierze udział w poruszaniu się człowieka. Od prawidłowego rozwoju stóp zależy cała postawa – różne wady (takie jak na przykład płaskostopie) wpływają na całą sylwetkę i mogą być przyczyną dolegliwości w późniejszym wieku. Dlatego ważne jest, żeby o stopy dbać od początku życia malucha.

POLSKIE BUTY DLA DZIECI – PEWNE NIE TYLKO PIERWSZE KROKI

Gdy po raczkowaniu, próbach pierwszych kroków przyjdzie czas na pierwsze spacery, warto zadbać o odpowiednie obuwie dla malucha. Należy pamiętać, że takie buciki powinny dobrze wpływać na cały czas rosnąca, kształtującą się i rozwijającą się stopę. Wiele firm oferuje obuwie dla najmłodszych, które ma spełnić wszystkie wymogi. Polskie buty dla dzieci są produkowane z uwzględnieniem wszystkich norm. Zarówno jeśli chodzi o konstrukcję obuwia, jak i o użycie odpowiednich materiałów (naturalna skóra czy wysokiej jakości tkaniny). Do cech polskich butów dla dzieci, które powinny przekonać rodzica do ich zakupu, należą także:

  • wytrzymałość
  • odporność na uszkodzenia (zarówno te mechaniczne, jak i powstające w wyniku warunków atmosferycznych)
  • dobra termoregulacja i termoizolacja (dziecięca stopa ani nie się poci, ani nie odczuwa chłodu)
  • wielość fasonów (kapcie, kalosze, półbuty, trampki, balerinki, klapki, śniegowce etc).
  • anatomiczne wkładki dopasowujące się do stopy
  • estetyczne wykonanie (polskie buty dla dzieci są starannie wykończone, co wpływa na wygodę noszenia, oraz są w różnych kolorach).

CERTYFIKOWANI PRODUCENCI

Producenci polskich butów dla dzieci nie spoczywają na laurach i wciąż dbają o to, by przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań wytwarzać obuwie, które jest przyjazne wciąż rozwijającym się stopom. Polskie buty dla dzieci są przeznaczone do codziennego noszenia i pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój układu kostnego, a także zapobiegają wadom postawy. Wśród producentów polskich butów dla dzieci warte polecenia są takie firmy jak: Emel, Befado, Ren But czy Demar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *